Naša spletna stran vsebuje piškotke za razlikovanje in statistiko obiska, ter za samo funkcionalnost spletne strani. Z uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o posameznih piškotkih si lahko preberete tukaj.  
CONTACT US


M tours Bled d.o.o.
Incoming Tourist service
For Slovenia & the neighbouring region

General inquiries
M tours Bled d.o.o.
Presernova c. 3
4260 BLED
Slovenia

tel. +386 (0)4 575 33 00
fax. +386 (0)4 575 33 11
e-mail: mtours@mtours.net

M tours Bled d.o.o.
Branch Office Portoroz
Bernardinska reber 3
6320 PORTOROZ

tel. +386 (0)5 674 82 50
fax. +386 (0)5 674 71 77
e-mail: mtours@mtours.net



Miha Mulej mtours@mtours.net
- Director 04/ 575 33 12
  
Vojko Bizjan vojko@mtours.net
- Deputy Director 04/ 575 33 00
  
  
M tours Bled d.o.o. - Head Office
  
Mija Mulej mija@mtours.net
- Quality control & sales dep. 04/ 575 33 15
  
Miroslav Mihajlovič miroslav@mtours.net
- Groups & tour operator department 04/ 575 33 16
  
Irena Zorko irena@mtours.net
- Groups & Incentives department 04/ 575 33 10
  
Jana Konečnik jana@mtours.net
- Operations & guide coordinator 04/ 575 33 13
  
Miha Mulej miha@mtours.net
- Operations & transport coordinator 04/ 575 33 16
  
Mira Gradišnik mira@mtours.net
- Accounts department 04/ 575 33 17
  
  
M tours Bled d.o.o. - Branch Office Portoroz
  
General inquiries mtours@mtours.net
- Office 05/ 674 82 50